13 KRÁTKÝCH POVÍDEK
Cathy McGough
Cathy McGough (Stratford Living Publishing)
Belletristik/Erzählende Literatur
Beschreibung
Převzato z Předmluvy:
Vážení čtenáři,
Tato sbírka povídek obsahuje šest mých čtenáři oblíbených povídek a sedm nových povídek, které jsem napsal během pandemie.
Říká se „pryč se starým a dovnitř s novým", ale já říkám, podívejme se na to z celkového pohledu.
Šťastné čtení!
Cathy
VÍNO DANDELION
U.S.
„Pampeliškové víno je povídka s dobrým pocitem, ačkoli epilog ve mně vyvolal trochu smutek z toho, jak se věci mění. Bylo docela příjemné krátce navštívit dobu, kdy bylo všechno jinak.
„Krátký, milý příběh na cestě vzpomínkami k prostému životu v adylickém letním dni."
NEJJASNĚJŠÍ HVĚZDA
„Láska nikdy nezklame. Život lásky Lindy a Williama je shrnut v tomto krátkém příběhu. Příběh o zklamání a boji a zároveň o tom, jak si přes to všechno udržet lásku."
MARGARETINO ZJEVENÍ
Kanada
„Tuto novelu jsem začala číst během několika minut po jejím zakoupení, a jakmile jsem začala, musela jsem ji dočíst. Tento příběh se mi opravdu líbil. Je dobře napsaný a člověk si nemohl pomoct, aby s hlavní hrdinkou nesoucítil. A z překvapení na konci mi spadla čelist."
From the Preface:
Dear readers,
"This collection of Short Stories includes six of my readers' favourites, and seven new short stories which I wrote during the pandemic.
They say 'out with the old and in with the new' but I say let's look at the entire view."
Author Cathy McGough
Kundenbewertungen
kanadské, Czech povídek, povídky kanadských autorů, povídky více žánrů, české povídky